Kiškis 2.0 – kas naujo?

Kiškis 2.0 – kas naujo? 4 212 views — 3 years ago —
0
comments —   ,


Prieš du metus vykusiame „Winter Rally“ mūsų komanda bandė antrąją Nissan Qashqai generaciją. Tuomet šis darbinis „kiškutis“ puikiai susitvarkė su ralio media komandos keliamais reikalavimais darbiniam transportui – tai buvo erdvi, patogi ir ekonomiška transporto priemonė, nebijanti pūsnų ir galinti vežti žurnalistus prie pat greičio ruožų ir mažiau pravažinėtais miško keliais. Praėjo du metai ir mes bandome šio modelio atnaujintą variantą ir šį kartą išsiruošėme į Ruklą, kurioje esančiame kariniame poligone vyko motociklų enduro sezono atidarymo pirmosios varžybos.

Privalumai tik palikus miestą

Reikia pripažinti, kad pirmieji kilometrai po Vilnių nebuvo patys maloniausi – Qashqai važiuoklė kiek per kieta ir minkštai nesugeria po žiemos atsivėrusių duobių, tačiau viduje viskas malonu, patogu, o akis keleiviams glosto vaizdas per panoraminį stogą. Bendrai vidaus ir išorės dizainas praktiškas ir gražus, o tokiam dizainui labai tiks ryškios kėbulo spalvos. Pradedame kelionę į Ruklą. Autostradoje viskas tvarkoje, salone malonus rytinės kavos kvapas, keleiviai ruošiasi techniką darbui purvynuose, vairuotojas ilsisi – išbandėm naują „ProPilot“ sistemą- tai iš esmės atnaujinta Nissan autopiloto sistema, palaikanti greitį, pati galinti reguliuoti greitį bei atstumą iki kitų eismo dalyvių aplinkui jus, tad kelionė iš Vilniaus magistrale link Kauno buvo vieni juokai. Nusukus iš greitkelio prasidėjo „dinamiškesnė“ kelio atkarpa, čia galėjome išbandyti naująjį Qashqai greituose posūkiuose, staigiuose stabdymuose ir greitų lenkimų vietose. Rezultatas – trys pliusai. Pasiekiame Ruklos miestelį, laikas sukti nuo kelio.

Kiek pakitęs priekio dizainas

Šitas SUV nebijo išsidulkinti

Nusukame nuo kelio, mus pasitinka padidinto saugumo ženklai bei įspėjimai. Nuraminti save nusprendžiame klausydami legendinių Queen ir jų „Don‘t stop me now“, nes juk panašu, kad niekas čia mūsų nesustabdys, net ir karinės teritorijos ženklai. Beje, kalbant apie muziką – muzikinių natų kelionės iš kolonėlės į mūsų ausų bugnelius kelionę galima vadinti vienu didžiausių siurprizų šiame Qashqai. Kolonėlių išdėstymas, garso kokybė ir švarumas – mes likome tikrai maloniai nustebinti ir net šiek tiek priblokšti. Toliau keliaujame karinio poligono, kuriame vyks motociklų bekelės varžybos, link. Čia kelio danga visai ne tokia, kokia buvo prieš 10 minučių. Kelias čia išvažinėtas karinės technikos, todėl įveikiamas ne kiekvienam, bet kiškis šoliuoja per duobes ir viskas tvarkoje. Atvykstame – automobilis jau pilnai išbandytas ankstyvo ryto kelionėje per labai įvairius paviršius.

Bendras komandos įvertinimas: stiprus 8.

Leave a Comment:

Autorinės teisės

Būtina nurodyti rally-video.eu kaip šaltinį. Griežtai draudžiama paskelbtą informaciją panaudoti kitose svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu nenurodant šaltinio ir teksto autoriaus.