Dakar 2017: pirma diena. Dakaras prasidėjo!

Dakar 2017: pirma diena. Dakaras prasidėjo! 1 525 views — 6 years ago —
0
comments —   


Sekmadienį, pirmąjį 2017-ųjų vėlyvą vakarą visi tingiai vartydamiesi lovose galėjome palydėti savo favoritus į oficialiai prasidėjusią Dakaro odisėją. Tiesa, vakar vyko oficialioji Dakaro pradžios dalis - podiumas, vykęs Paragvajaus sostinėje Asunción mieste. Šio miesto pakraščiu teka Paragvajaus upė, kuri skiria Paragvajų nuo Argentinos, kurioje po pirmos dienos vykusio Prologo apsistos dalyviai.

Fotografas: E. Buiko

Pirmadienį (01-02) vyksiantis pirmasis greičio ruožas bus tik 39 kilometrų ilgio, didžioji greičio ruožo dalis vyks “normaliame” aukštyje, kuris nesiekia daugiau nei 100 metrų aukščiau jūros lygio ir pati trasa bus labiau panaši į klasikinio ralio trasas, bet… Nors ir visos sąlygos atrodo gan paprastos ir tikrai, kad lengvai įveikiamos tokiems patyrusiems vairuotojams, šis trumpas greičio ruožas taip pat turi ir daug reikšmės ateinančių varžybų eigai. Šios dienos prologo rezultatai nulems rytojaus greičio ruožo startines pozicijas.

Nors greičio ruožas techniškai gal ir vienas paprasčiausių, bet įtampa jame prasidės jau nuo pat starto linijos. Linkime sėkmės savo tautiečiams ir primename, kad rezultatus galite stėbėti www.dakartiming.eu platformoje.

Leave a Comment:

Autorinės teisės

Būtina nurodyti rally-video.eu kaip šaltinį. Griežtai draudžiama paskelbtą informaciją panaudoti kitose svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu nenurodant šaltinio ir teksto autoriaus.